Lp. | Nazwisko i imię | Dzień / godzina |
Sala |
1 | Błach Wioletta | wtorek 13.25-14.10 piątek 8.50-9.35 |
235 |
2 | Bosek Maria | wtorek 15.15-16.15 | 135 |
3 | Czarnoleska-Parus Violetta | poniedziałek 8.50-9.50 | 228 |
4 | Demchyna Oksana | poniedziałek 15.10-16.10 | 37A |
5 | Grylewicz Bogumiła | wtorek 7.00-8.00 | 236 |
6 | Habicht Arleta | środa 15.10-16.10 | 108 |
7 | Jeziorowska Anna | piątek 7.50-8.50 | 234 |
8 | Jułkowska Magdalena | wtorek/czwartek 14.15-15.15 | 37 |
9 | Kawalec Jacek | czwartek 14.20-15.20 | 137 |
10 | Kochańska Anna | środa/czwartek 7.30-8.00 | 46 |
11 | Kopaczyńska Jolanta | poniedziałek 7.00-8.00 | 206 |
12 | Koprowski Paweł | piątek 12.00-13.00 | 17 |
13 | Korkus Grażyna | środa 14.30-15.00 czwartek 14.30-15.00 |
27A |
14 | Kotowska Marzena | środa (co 2 tygodnie) 12.20-13.20 | 238 |
15 | Kotowska Julita | środa (co 2 tygodnie) 10.40-11.40 | 127 |
16 | Kozłowska Małgorzata | wtorek 9.40-10.40 | 38 |
17 | Król Michał | czwartek 14.00-15.00 | 33 |
18 | Kruk-Manasterska Bernardetta | wtorek 8.00-8.45 | 132 |
19 | Lewczyńska Joanna | poniedziałek 15.15-16.15 | 138 |
20 | Lipnicka Halina | poniedziałek 11.35-12.35 | 224 |
21 | Ławniczak Grażyna | środa 8.50-9.50 | 134 |
22 | Łętowski Michał | czwartek 13.10-14.10 | 207 |
23 | Łoboda Ligia | czwartek 8.50-9.50 | 237 |
24 | Łuczyńska Dorota | wtorek 8.50-9.50 | 233 |
25 | Maligranda Grzegorz | piątek 15.30-16.30 | 33 |
26 | Marciszewski Grzegorz | piątek 9.40-10.40 | 28 |
27 | Marecik Jolanta | wtorek 15.15-16.15 | 114 |
28 | Masłowski Rafał | wtorek/czwartek 15.15-16.15 | 33 |
29 | Mataczyńska Grażyna | piątek 8.50-9.50 | 106 |
30 | Matkowska Jolanta | środa (co 2 tygodnie) 8.50-9.50 | 108 |
31 | Matras Beata | czwartek 14.00-15.00 | 28a / 9 |
32 | Mazurczuk Bernarda | piątek 13.10-14.10 | SG M |
33 | Mazurkiewicz-Pasek Agnieszka | piątek (co 2 tygodnie) 7.00-8.00 | 216 |
34 | Michalczak Natalia | czwartek 14.15-15.15 | 218 |
35 | Mierzejewska Magdalena | wtorek 10.35-11.25 | 215 |
36 | Mróz Emilia | piątek 10.40-11.40 | 124 |
37 | Nowak–Macniak Beata | wtorek (co 2 tygodnie) 10.40-11.40 | 130 |
38 | Ostrowska Marta | środa 14.30-15.30 | 125 |
39 | Pawlos Iwona | poniedziałek 7.00-8.00 | 213 |
40 | Pietraszewski Ryszard | piątek 11.25-12.25 | 33 |
41 | Płonka Tomasz | poniedziałek 7.00-8.00 | 235 |
42 | Pożarycka Małgorzata | piątek 8.30-9.30 | 229 |
43 | Przyszło Paulina | piątek 10.30-11.30 | 217 |
44 | Rzeczkowski Adam | środa 8.30-9.30 | basen ul. Racławicka |
45 | Samotiuk Grzegorz | poniedziałek 15.10-16.10 | 214 |
46 | Siemieniako Elżbieta | czwartek 11.25-12.25 | 221 |
47 | Skała-Kowalczyk Marta | czwartek 14.10-15.10 | 231 / 10 |
48 | Słodyńska Iwona | czwartek 14.00-15.00 | 11 |
49 | Sobczak Witold | czwartek 14.10-15.10 | 133 |
50 | Stankiewicz Beata | piątek 16.00-17.00 | 115 |
51 | Stańkowska Anna | czwartek 8.00-9.00 | 218 |
52 | Strzałkowska Małgorzata | wtorek 11.30-12.30 | SG |
53 | Szczepańska Agata | poniedziałek 12.25-13.25 | 135 |
54 | Szurmiński Marek | czwartek 15.30-16.30 | SG |
55 | Szyczkow Jurij | poniedziałek 8.30-9.30 | basen ul. Racławicka |
56 | Trynkiewicz Beata | wtorek 8.50-9.50 | 131 |
57 | Uchman Joanna | wtorek 15.00-16.00 | 27 |
58 | Walczak Renata | piątek 11.35-12.35 | 130 |
59 | Witkiewicz Aldona | poniedziałek/piątek 7.30-8.00 | 216 / 213 |
60 | Wlaźlak Dorota | poniedziałek 9.00-10.00 | 114 |
61 | Wodzisławski Marek | czwartek 16.00-17.00 | 219 |
62 | Wolańska-Szydlik Anna | czwartek 15.00-16.00 | 129 |
63 | Woźniak Elżbieta | środa 8.00-9.00 | 232 |
64 | Woźniak Paweł | czwartek 10.40-11.40 | 33 |